Destek Hattı:

0536 453 15 29

Destek Hattı:

0536 453 15 28

İş Makinaları

İş Makinaları

İş Makinaları

Günümüz dünyasında yapısal faaliyetlerin vazgeçilmezi iş makineleridir. Madencilik, inşaat, demir-çelik, ormancılık, tarım gibi birçok sektörde farklı amaçlara hizmet veren iş makineleri mevcuttur. Madencilik sektöründe ekskavatör, dozer, greyder, lastikli yükleyici ve delici gibi ekipmanlar kullanılmaktadır.

Kendi üretimimiz ağırlıklı olarak madencilik ekipmanlarına yöneliktir. Global müşterilerimize hitap edebilmek için orijinal ekipman üreticilerinin standartlarını yakından takip ediyoruz. Gerek orijinal parça numaraları gerek orijinal tasarımlardan asla taviz vermiyoruz.

Müşteri ile karşılıklı görüşmeler neticesinde onlar için en sağlıklı çözümü birlikte üretiyoruz.

İnşaat, ormancılık ve tarım sektöründe kullanılan hafif tip iş makineleri için hidrolik silindir üretimimiz mevcuttur.

Bu sektörde daha çok 10-45 ton aralığında iş makineleri tercih edilmektedir. Üretim tesisimize yakın çevrede bulunan müşterilerimize servis hizmeti sağlamaktayız.

Yurtdışı müşterilerimiz için de yine orijinal ekipman üreticilerinin belirlemiş olduğu parça kodlarına göre ya da makine marka modeline göre çözüm üretmekteyiz.

Demir-çelik sanayisi için müşteri ile beraber tasarım çalışmalarını yürüterek istekleri doğrultusunda özel hidrolik silindirlerin üretimini yapmaktayız.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.